xAktualności

Krótko, ale zawsze na temat. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w naszej firmie oraz czym się aktualnie zajmujemy, zachęcamy do zapisu do naszego newslettera. Cyklicznie wysyłamy najciekawsze wydarzenia do wszystkich odbiorców.

"Z prawnikiem przy kawie": Pracownicze Plany Kapitałowe

19 marca 2019r. GFKK poprowadzi organizowane we współpracy z Lożą Katowicką BCC kolejne spotkanie z cyklu „ Z prawnikiem przy kawie”. Tematem spotkania będą  "Pracownicze Plany Kapitałowe - zagadnienia związane z zawarciem umów oraz wpłatami do PPK".
  • Luty 15, 2019
GFKK partnerem merytorycznym katowickiego portalu inwestycyjnego

GFKK partnerem merytorycznym katowickiego portalu inwestycyjnego

Kancelaria GFKK została partnerem merytorycznym portalu inwestycyjnego Katowice.pro.
  • Styczeń 29, 2019
Doradztwo przy remoncie sali koncertowej PSM im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach

Doradztwo przy remoncie sali koncertowej PSM im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach

W ramach pomocy pro bono doradzaliśmy Dyrekcji Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach przy rninwestycji obejmującej remont sali koncertowej w budynku Szkoły.
  • Styczeń 22, 2019

"Przyjaciel Dzieci 2018r."

Podczas uroczystej gali święta Domu Aniołów Stróżów Agata Piotrowska-Piątek została uhonorowana tytułem „Przyjaciel Dzieci 2018 rok”.  Od 10 lat wspiera podopiecznych Stowarzyszenia i samo Stowarzyszenie w kwestiach prawnych.
  • Listopad 16, 2018
Certyfikat jakości usług GFKK

Certyfikat jakości usług GFKK

GFKK uzyskała certyfikat jakości usług doradczych i szkoleniowych SUS 2.0.Certyfikat potwierdza spełnienie przez GFKK Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych, który jest standardem zarządzania i świadczenia usług doradczych obejmującym wytyczne Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS) w zakresie standardów  zarządzania, sposobu świadczenia usług, kompetencji kadr, organizacji i logistyki usług. 
  • Październik 15, 2018
Szkolenie:

Szkolenie:"Zasady wynagradzania i zatrudniania w ochronie zdrowia po zmianach 2018r."

W dniach 6  października w Warszawie i 18 października w Katowicach r. pr. dr Anna Dyląg poprowadzi szkolenie: "Zasady wynagradzania i zatrudniania w ochronie zdrowia po zmianach 2018r." Podczas spotkania zostaną omówione i na zaprezentowane przykłady w jaki sposób wdrożyć zmiany zatrudniania i wynagradzania pracowników wykonujących zawody medyczne.
  • Październik 10, 2018
GFKK przy transakcji sprzedaży pakietu akcji SGT S.A.

GFKK przy transakcji sprzedaży pakietu akcji SGT S.A.

GFKK doradzała po stronie spółki 3S S.A. przy transakcji sprzedaży pakietu 66,5 akcji spółki SGT S.A. obejmującego pakiet akcji należących do 3S S.A. oraz innych akcjonariuszy mniejszościowych.  Nabywcą tego pakietu jest Vectra S.A. z siedzibą w Gdyni. Transakcja została sfinalizowana pod koniec lipca 2018 r.
  • Wrzesień 12, 2018
GFKK w projekcie EPCM w Stalowej Woli

GFKK w projekcie EPCM w Stalowej Woli

Kancelaria GFKK wspiera konsorcjum firm doradczych ZPBE ENERGOPOMIAR Spółka z o.o. w Gliwicach oraz ENERGOPROJEKT - KATOWICE S.A., które pełnią funkcję Menadżera Projektu w systemie EPCM (Engineering-Procurement-Construction-Management) dla dokończenia inwestycji obejmującej budowę bloku prawo gazowego o mocy 450 MWe w Stalowej Woli.
  • Wrzesień 10, 2018

"Z prawnikiem przy kawie" - RODO

19 czerwca prawnicy GFKK poprowadzą organizowane we współpracy z Lożą Katowicką BCC spotkanie poświęcone ochronie danych osobowych.
  • Czerwiec 07, 2018
GFKK doradzała na rzecz Michelin Polska S.A.

GFKK doradzała na rzecz Michelin Polska S.A.

Kancelaria GFKK była zaangażowana w doradztwo prawne na rzecz Michelin Polska S.A. w związku z nową inwestycją w fabryce w Olszytnie.
  • Kwiecień 13, 2018